Dan odprtih vrat Vojašnice NM in moto vožnja 1.6.2024

Vsi člani MK Novo mesto ste vabljeni na tradicionalno motoristično vožnjo v sodelovanju s Slovensko vojsko, ki bo 1. 6. 2024 in se bo odvijala po poti bojev na Dolenjskem z začetkom in zaključkom v Vojašnici Franca Uršiča v Novem mestu, kjer bo potekal tudi dan odprtih vrat vojašnice.

Zbor je v Totalčku ob 9:15, odhod ob 9:45, povabite pa lahko tudi ostale motoriste, ki niso naši člani. Zaradi logistike vas prosimo, da sporočite vašo udeležbo in okvirno število ostalih povabljenih udeležencev, in sicer Rajku Zupančiču (rajko.zupancic@gmail.com ali 041 690 075).

– Relacija: Novo mesto – Rigonce (49 km, cca 40min)

– Predstavitev spomenika v Rigoncah (20 min)

– Relacija: Rigonce – Brežice (9 km, cca 10 min)

– Predstavitev spomenika v Brežicah (20 min)

– Relacija: Brežice – Novo mesto (47 km, cca 40 min)

Vabljeni!

MK NM